fbpx

Ergenler için Psikolojik Sağlamlık Atölyesi ÇEPS-101

Uzman Psikolog Nisan AKAR’ın katılımıyla gerçekleşecek olan “Ergenler için Psikolojik Sağlamlık Atölyesi ÇEPS-101” atölyemize katılım için lütfen aşağıdaki formu doldurarak katılım için randevu oluşturunuz.

 

Ergenlerin psikolojik sağlamlığını arttırmaya yönelik 9 oturum ergenlere,

3 oturum ebeveynlere yönelik toplamda 12 oturumla tamamlanan yapılandırılmış bir programdır.

Her oturumda ergenlerin farklı alanlardaki becerinin geliştirilmesi üzerine çalışılır. Program bireysel olarak uygulandığı gibi grupça da uygulanabilir. Grup olduğunda ergenlerin benzer süreçlerden geçen akranlarından birbirlerinin öykülerini dinleme imkanlarının da olması süreci ergenler için daha destekleyici bir hale getirmektedir.

Program başlamadan önce yapılan ve bittikten sonra tekrarlanan testler sayesinde ergenlerin psikolojik sağlamlığının hangi alanda ne kadar arttığı ve zorluklarla başa çıkabilme özelliğinin ne düzeyde ilerlediği de gözlemlenebilmektedir.

ÇEPS-101 programı bir terapi yöntemi değildir. Bu program terapi sürecini kolaylaştırmaya veya hızlandırmaya katkı sağlamaktadır.

 

Detaylı bilgi için 0532 159 74 39 numaralı telefondan ya da sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÇEPS - 101 Programı
ÇEPS – 101 Programı

 

Randevu Al Hemen Ara
WhatsApp'tan bize yazın