fbpx
Aile Dizimi Grup Çalışması

Aile Dizimi Grup Çalışması

Aile Dizimi nedir?

Sistematik fenomenolojik aile dizimi, devraldığımız mirasımız nedeni ile bizi kıskıvrak bağlayan ve hayatımızda hareket edemez hale getiren tüm bağlardan özgürleştiren, derin ruhsal düzlemlerle çalışan, çok etkili bir yöntemdir.

Yapacağımız bir günlük grup çalışmamızda, bu eşsiz yöntemin yardımı ile aile köklerimize doğru derin bir yolculuğa çıkacağız.

Bu yolculuk yaşam ırmağımızda yolumuzu tıkayan, değişmek ve dönüşmek için; görmeye ve bilmeye ihtiyaç duyduğumuz tüm unsurların ortaya çıkmasını sağlayarak, bize ait olan yaşamda daha özgür, daha hafif ve daha doyumlu bir varoluşla yol almamıza yardım edecek…

Anne karnına ilk düşüş anımızda, bir sürü yaşanmışlığın anılarını içeren, çok zengin ve renkli bir geçmiş yaşam mirasını Anne ve babamızdan devralarak başlarız yaşama. Bu miras onlara da kendi ebeveynlerinden devredilmiştir ve bu aktarım, insanlığın başlangıcından beri akmakta olan, yaşam ırmağının gücünü içerir ve bu gücü aktarır içimize.

Bize miras olarak aktarılan tüm bu deneyimler, bizi derinden etkileyerek, farkına varmasak da varoluş şeklimizi, ilişkilerimizin biçimini, hastalık ve sağlık düzlemlerimizi, yaşamda hissettiğimiz doyum duygusunun varlığını veya yokluğun belirler.

Bu yüzden kuşaklar öncesinde yaşanmış aile travmaları, bugün yaşadığımız fiziksel psikolojik ya da yaşamsal rahatsızlıklarımızın sebebi olabilir.

Katılım için 0532 159 74 39 telefon numarası üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Aile Dizimi Grup Çalışması

Aile Dizimi Grup Çalışması

Aile Dizimi Grup Çalışması

Aile Dizimi Grup Çalışması

Randevu Al Hemen Ara
WhatsApp'tan bize yazın