Ekibimiz

Pınar ŞENER YILDIRIM

Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünden 2007 yılında mezun oldu. 2010 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Anabilim dalında, “Çocukluk Döneminde Algılanan Ebeveyn Kabul- Reddi ile Yetişkinlerin Yakın İlişkilerindeki Eş/sevgili Kabul- Reddi’ nin Karşılaştırılması” konulu tezi ile yüksek lisans eğitimini tamamlayarak uzmanlığını aldı.

Cangül TOKMAKTEPE

Klinik Psikolog Cangül Tokmaktepe, lisans eğitimini 2013 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji Bölümünde tamamladı. Okan Üniversitesi Travma Odaklı Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’ndan “Alkolik Ebeveynle Büyümüş Yetişkinler” konulu projesi ile mezun oldu.

Gökçehan AKOĞUZ

Gökçehan Akoğuz, Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. Yüksek Lisans eğitimine Adnan Menderes Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü’ne bağlı olan Klinik Psikoloji Bölümü’nde devam etti.

Ecem KARATAŞ

Ecem Karataş lisans eğitimini Maltepe Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) Bölümünde tamamladı. Lisans eğitimi esnasında birçok kurumda ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi olmak üzere, çocuk ve yetişkin alanlarında stajyer psikolog olarak çalıştı.

Işık Dilayla ELGİN

Uzman Klinik Psikolog Işık Dilayla Elgin 2016 yılında Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi süresince psikolojinin farklı alanlarını keşfetmek adına; İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi, Ekip Norma Razon Danışmanlık Merkezi, Sabancı Holding gibi çeşitli kurumlarda stajlar yapmıştır.

Hizmetlerimiz

Çift ve Aile Danışmanlığı
Çocuk ve Genç Danışmanlığı
Bireysel Danışmanlık
Yetişkin Danışmanlığı
Uzman Eğitimleri
Yetişkin Eğitimleri
Genç Eğitimleri
Çocuk Eğitimleri

Randevu Al

Lütfen randevu formunu doldurup bize gönderin.
Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    Randevu Al Hemen Ara