Hakkımızda

Kurumumuz yaşam boyu sağlıklı gelişim çizgisi için gerekli olan psikolojik desteği sağlamayı hedeflemektedir. Bu amaçla, geçerliliği dünya çapında kanıtlanmış yöntemlerle 2014 yılından bu yana psikoterapi ve eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Psikolaj Psikolojik Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Merkezi psikoterapi hizmetlerinin yanında, psikoloji alanında çalışan uzmanlara mesleki paylaşım toplantıları kapsamında eğitimler vermekte ve süpervizyon uygulamaları düzenlemektedir. Buna ek olarak kurumumuz kurulduğu günden bu yana pek çok saygın eğitim kurumu ile iş birliği içerisinde, farklı öğretmen eğitimleri, veli ve öğrenci çalışmaları da yaparak okul, aile, öğrenci sac ayağının geliştirilmesine katkı vermektedir.

Uzmanlarımız, EMDR Terapisi, Psikodinamik Terapi, Aile Sanat Terapisi, Oyun Terapisi, Kum Tepsisi Terapisi, Filial Terapi, Kalp Merkezli Hipnoterapi, Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, İlişki Odaklı Çift Terapisi gibi yöntemlerle çalışmaktadır.

Psikoterapi merkezimizde verilen terapi hizmetleri psikoloji biliminin temellerine dayanmaktadır.

Psikolaj Ekibi

Pınar ŞENER YILDIRIM
UZMAN KLİNİK PSİKOLOG

Pınar ŞENER YILDIRIM

Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünden 2007 yılında mezun oldu. 2010 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Anabilim dalında, “Çocukluk Döneminde Algılanan Ebeveyn Kabul- Reddi ile Yetişkinlerin Yakın İlişkilerindeki Eş/sevgili Kabul- Reddi’ nin Karşılaştırılması” konulu tezi ile yüksek lisans eğitimini tamamlayarak uzmanlığını aldı.

Detaylar

Cangül TOKMAKTEPE
UZMAN KLİNİK PSİKOLOG

Cangül TOKMAKTEPE

Klinik Psikolog Cangül Tokmaktepe, lisans eğitimini 2013 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji Bölümünde tamamladı. Okan Üniversitesi Travma Odaklı Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’ndan “Alkolik Ebeveynle Büyümüş Yetişkinler” konulu projesi ile mezun oldu.

Detaylar

Gökçehan AKOĞUZ
UZMAN KLİNİK PSİKOLOG

Gökçehan AKOĞUZ

Gökçehan Akoğuz, Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. Yüksek Lisans eğitimine Adnan Menderes Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü’ne bağlı olan Klinik Psikoloji Bölümü’nde devam etti.

Detaylar

Ecem KARATAŞ
UZMAN KLİNİK PSİKOLOG

Ecem KARATAŞ

Ecem Karataş lisans eğitimini Maltepe Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) Bölümünde tamamladı. Lisans eğitimi esnasında birçok kurumda ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi olmak üzere, çocuk ve yetişkin alanlarında stajyer psikolog olarak çalıştı.

Detaylar

Işık Dilayla ELGİN
UZMAN KLİNİK PSİKOLOG

Işık Dilayla ELGİN

Uzman Klinik Psikolog Işık Dilayla Elgin 2016 yılında Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi süresince psikolojinin farklı alanlarını keşfetmek adına; İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi, Ekip Norma Razon Danışmanlık Merkezi, Sabancı Holding gibi çeşitli kurumlarda stajlar yapmıştır.

Detaylar

Biraz Daha Yakından Tanımak İster misiniz?

Psikolaj’ı daha yakından tanımak; 
kliniğimizi görmek ve bir kahve içmek için sizleri
kurumumuza davet ediyoruz. 

Psikolaj tarafından gönderilen duyuru ve bültenlere abone olun!