fbpx

Çocuk ve Gençlere Yönelik Atölye

(EMDR) İLE PERFORMANS ARTTIRMA VE SINAV STRESİ

Performans kaygısını etkin bir şekilde çözmek için öğrencinin kişisel gelişimini taramak önemlidir. Bu noktada EMDR etkili bir danışmanlık yöntemi olarak görülmektedir. Temelde yatan sebeplere EMDR ışık hızında ulaşarak, öğrencinin geçmiş olaylar işe şu anda yaşadığı performans problemlerini arasındaki paralellikleri keşfetmesine ve engellerin üstesinden gelmesine yardımcı olur.

‘’NÖROPSİKOLOJİK’’ YÖNTEMLERLE ÖĞRENME SÜREÇLERİNİ DEĞERLENDİRME

Öğrencinin bilişsel süreçleri özel değerlendirme bataryaları ile analiz edilerek, öğrencinin nöropsikolojik olarak öğrenme haritasını çıkarır. Amaç öğrenme sürecine etki eden tüm beyin işlevlerinin aynı tutarlılıkta destek sağladığından emin olmak ve ihtiyaca yönelik gerekli çalışmaları yapmaktır

UZMAN PSİKOLOG DESTEĞİ

Öğrenme süreçlerinin tam gerçekleşmesi,  öncelikle kaliteli bir eğitim anlayışı, nitelikli eğitmen, öğrenci potansiyelinin etkin yöntemlerle ortaya çıkarılması ve en önemlisi de öğrenmeye psikolojik hazır oluş süreçlerindeki uyum ile mümkündür. Bu süreçte Psikolaj ekibi uzman psikologları, öğrencilere gerekli desteği vermekte ve bireysel ihtiyaçlar doğrultusunda uygun çalışmaları yapmaktadır.

Randevu Al Hemen Ara
WhatsApp'tan bize yazın